Členové

18. června 2013 v 15:31 | Eevi |  HIM
Stručné informace o členech HIM:
Ville Valo
Vlastním jménem Ville Hermanni Valo, jako jediný z HIM nepoužívá přezdívku. Je nejoblíbenější člen HIM, protože zpívá, skládá texty a píše melodie. Je tak skromný, že se zmínil, že by klidně nechal za kapelu mluvit nějakého jiného člena, že si ho spíš zvolili. Je pozoruhodně krásný, má dokonalou tvář a velmi zajímavou osobnost. Bohužel sám o sobě říká, že má malé sebevědomí, nedokáže se moc prosadit, klidně by mohl spáchat sebevraždu a ačkoli má astma, dost kouří a nemíní s tím přestat. :/ Narodil se 22.11. 1976 v Helsinkách Karimu a Anitě Valo. Jeho otec sbíral staré auta, Ville se prý jednou zabavil tím, že do výfuku natloukl hřebíky. Kdyby někdo nastartoval a někdo stál zrovna za autem, mohlo ho to zranit. V 16ti letech chvíli prodával v otcově sex shopu. Na základce moc dobrý žák nebyl, nešla mu prý matematika, pozdeji mu to začalo vadit, tak se naučil a od té doby měl dobré známky. V sedmé třídě k němu do třídy přišli Linde a Migé, tehdy s nimi zakládal různé kapely jako B.L.O.O.D., které ale po nějaké době rozpustili. Až zhruba v 19ti letech založili His Infernal Majesty.
Linde
Vl. jménem Mikko Viljami Lindström se narodil 12. 8. 1976 v Helsinkách. Je velmi tichý, velmi dobrý kytarista a pod přezdívkou Daniel Lioneye hraje i ve své vlastní kapele, ve které jsou mj. i Burton a Ville, zatím vydal 2 alba. Je ženatý se zpěvačkou Mannou a má dceru Olivii. Má rád zelenou barvu, italské jídlo a nesnáší cizince.
Migé Amour
Jeho pravé jméno je Mikko Henrik Julius Paananen, narodil se 19.12. 1974. Baskytarista, s Villem je velký kamarád. Má rád meditaci, nemá rád zlé lidi, tvrdý alkohol a jiné návykové látky. Villeho zná už od dětství, chodili spolu na základku, chlastali a zakládali různé kapely. Byl na vojně, takže His Infernal Majesty museli na nějaký čas rozpustit. Oblíbená píseň je War pigs od Black Sabbath.
Gas Lipstick
Vl. jménem Mika Kristian Karppinen. Narodil se 8. 2. 1971 ve Stockholmu, v kapele je nejstarší.K HIM přišel jako 2. bubeník. Ville říká, že má velmi jednoduchou povahu, ale jinak že je to dobrý bubeník. Má rád jídlo a je velký fanoušek hokeje, hraje i v jednom hokejovém týmu.Cca před 3 lety se oženil s chorvatskou modelkou Natali a má dceru Laru.
Emerson Burton
Krásný bisexuál s úchylkou pro kovbojské klobouky. Jeho jméno je Janne Johannes Puurtinen, narodil se 17.10. 1974. K HIM se připojil jako poslední z dnešních členů, takže jeho 1. album s HIM bylo Deep shadows and Brilliant Highlights. Má klasické hudební vzdělání, takže doma poslouchá i vážnou hudbu. Nesnáší akorát jazz a Mc Donald. Rád vaří, hraješachy,basketbal a s Gasem i hokej.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama