Červenec 2013

Obecně o mých miláčcích

19. července 2013 v 14:34 | eevi |  Finové
Líbí se mi hodně finů, nejvíc samozřejmě Ville Valo. Líbající Ted' má vlasy jako zamlada, líčením mi trochu připomíná Ozzyho z Black Sabbath.

No uznejte sami, neni mu podobný? :D
Pak mám moc ráda Lindeho, kytaristu HIM .
A Janne Puurtinen je můj drahoušek, takový miloučký a ty jeho klobouky mu strašně seknou. Jinak tahle fotka je Janneho nejhezčí, někde jsem četla, že když natáčeli video k The funeral of hearts, tak že se tam museli dostat na koních. Fakt dobrá fotka. :) (Tuhle fotku na internetu objevíte pravděpodobně jen černobílou, ale já jsem kdysi našla tuhle barevnou verzi. :) )
Pak je tady bývalý bubeník HIM, tedy Juhana Tuomas Rantala, známější pod svou přezdívkou Pätkä. Pätku mám strašně ráda, je mi sympatický, má krásné vlasy, ( možná nejhezčí jaké kdy v HIM někdo měl) a celkově se mi líbí způsob jak hraje. Bohužel o něm moc nevím, skoro vůbec nic, jen to, že před HIM hrál v kapele Slumgudgeon, z kama ho Ville vytáhl, protože potřebovali bubeníka a líbil se mu jeho styl. ( Vida, máme s Villem stejný vkus. :D ) Narodil se 11. 2. 1974 v Tampere. V HIM působil jen pár let, od roku 1995 do roku 1999, kdy dobrovolně odešel, protože měl prý těhotnou přítelkyni. Přidal se k trashmetalové skupině Divine: Decay, ti ale bohužel nebyli moc známí, ( rozpadli se), spíš vůbec, dokonce ani na wikipedii o nich nic není, ani ve finštině a to už se teda DÁ říct, že nebyli známí. Vydali jen dvě alba, znám od nich asi 4 písničky, hodně dobrá je Silence of decades a Divine Decay. No a ted' (nevím to jistě) hraje v kapele Spiha, která už je teda o něco známější ( je o nich ve finštině na wikipedii :D ) a dokonce mají i 3 pořádné videa: Icebreaker, kde zpívá zpěvák Henri Lönnrot s Annou Paatero, dál If I ever let you go, akorát video nic moc, protože běží pořád dokolečka, Smějící se a nakonec asi nejlepší Planet horse. Fakt dobrá skladba a video taky dobré, Henri má pěkný mikrofon, takový kudrlinkový.Mrkající Jinak Pätku mám ráda natolik, že mi u postele visí obraz, na kterém jsem ho malovala v den jeho narozenin. Smějící se
No a dostáváme se k dalším finským kapelám: Jyrki 69 je zpěvák goth'n'rollových The 69 eyes. Po HIM je to moje 2. nejoblíbenější kapela. Jyrki má pěkný hlas, takový sametový. Usmívající se Víc se mi líbí když má rovné dlouhé vlasy bez té jeho ofiny, jako třeba ve videu k Brandon Lee, Wasting the dawn, Dance D'Amour...... Miluju jeho kožené gatě, strašně mu sluší, hlavně v Devils. :)